Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Kaip sukurti sėkmingą internetinį projektą?

Nuo ko pradėti? Kokia TVS pasirinkti? Kaip išreklamuoti interneto projektą?

Idėja

Visų pirmiausia reikia idėjos ir reikia labai geros idėjos, kuri pritrauktų tikslinę auditoriją nuo konkurentų, arba sugalvoti kažką labai originalaus. Reikia viska labai gerai išanalizuoti, apgalvoti, ar tikrai idėja pasiteisins, įvertinti idėjos įgyvendinimo kaštus, bei kokią naudą gali nešti projektas. Įvertinti konkurencingų projektų trūkumus, pamąstyti kaip būtų galima aplenkt konkurentus. 

Domenas - interneto svetainės adresas

Svarbu projektui pasirinkti tinkamą laisvą domeną. Tinklalapio domeno vardo pasirinkimas yra tiek pat svarbus kaip ir pati tinklapio idėja. Renkantis domeną reiktų atkreipti dėmesį į tai į kokią rinką orientuojamas projektas, pagal tematiką, pagal šalį (.lt, .eu .com ir t.t.). Domenas turi būti paprastas, lengvai įsimenantis. Stenkitės pasirinkti trumpesnį pavadinimą. Jeigu yra galimybė venkite domene naudoti lietuviškas raides. Konsultuokitės su specialistais.

Interneto svetainės dizainas

Dizainas - svetainė turi būti pirmiausiai patraukli lankytojams, o ne savininkams. Nurodykite projekto tikslus, uždavinius ir prioritetus, o vizualinį sprendimą palikite specialistams. Kuo daugiau laiko praleidžiama ir netinkamų žmonių dalyvauja nagrinėjant, kritikuojant ir koreguojant projekto dizainą, tuo dizainas gali tapti blogesnis. Jei projekto biudžetas ribotas, reiktų vengti vizualizacijų ar flash animacijų, kurios dažniausiai nesuteikia jokios vertės, o kartais gadina situaciją, pvz.: informacija esanti flash animacijoje yra sunkiai prieinama paieškos robotams.

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema (TVS) yra priemonė pateikti informaciją. TVS ypač aktualu projektams kuriuose nuolat atnaujinama informacija. Prieš kuriant projektą stenkitės kuo detaliau nurodyti specialistams kokio funkcionalumo jums reikia. Renkantis TVS svarbus skirtumas yra tai kokio pobūdžio interneto svetainė. Pvz.: jei tai paprasčiausias blog'as tai jum užtektų nemokamų TVS sprendimų, kuriuos įdiegti nėra labai sudėtinga. Šiuo metu TVS pasirinkimas yra didžiulis (nuo brangiųjų, tokių kaip Microsoft CMS iki nemokamų, pvz. Joomla). Tačiau ir turint pačią geriausią (ar brangiausią) TVS, interneto svetainė netaps sėkminga - svarbiausia yra turinys (ir tekstai, ir grafinis apipavidalinimas) ir funkcionalumas. Svetainės lankytojams svarbu nuolat gauti kuo naujesnę informaciją, todėl jum nuolat reikia atnaujinti svetainę įvairiomis naujienomis ar straipsniais. Atminkite tai, kad svetainės informaciją nuolat seka paieškos robotai, taip kad nuo jūsų pateiktos informacijos priklauso ir rezultatai paieškos sistemose. 

Programavimas

Projektas turi būti suderintas su populiariausiomis naršyklėmis. Svetainių kūrėjams kartais sudėtinga būna sureinti svetainę su visom naršyklėm, išlaikant validų(teisingą, atitinkatį W3C standartus) kodą. Kadangi naršyklių kūrėjai dažnai palengvindami sau darbą įveda savo arba skirtingai interpretuoja pasaulinius standartus, svetainių kūrėjams tai labai apsunkina darbą. Tačiau jei projektas teisingai veikia tik su viena ar keliom naršyklėm, jūs galite prarasti dalį lankytojų srauto.

Hostingas - interneto svetainės priegloba

Svarbiausi kriterijai, patikimumas, stabilumas, aptarnavimas ir plėtros galimybės. Renkantis reikia atsižvelgti į TVS reikalavimus, kad serveryje būtų įdiegta visa reikalinga programinė įranga. Konsultuokitės su projekto vykdytojais. 

Interneto projekto reklama

Galimybių išreklamuoti projektą yra be galo daug, tačiau kad ta reklama būtų efektyvi reikia protingai paskirstyti lėšas skirtas reklamai. Yra būdų ir nemokamai reklamuotis (nuorodų paskelbimas interneto kataloguose, skelbimų portaluose, ir socialiniuose tinkluose, dalyvavimas diskusijose. Apsikeitimas nuorodomis su partneriais, naujienlaiškių siuntimas), tačiau tai užima daug laiko, bei tokia reklama ne visada gali būti veiksminga.
Brangiausiai kainuojanti reklama turbūt būtų tradicinė reklama ne virtualioje erdvėje, tokia reklama tikrai nėra labai efektyvi, nes nėra galimybės tiesiog spustelėjus nuorodą patekti į reklamuojamą interneto svetainę.
Efektyviausia reklama turbūt būtų reklaminių skydelių talpinimas portaluose su dideliu lankytojų srautu, tačiau tai yra gana brangu.

Seo - optimizavimas paieškos sistemoms

Tai procesas, kurio metu siekiama sutvarkyti tinklalapį taip, kad jis būtų randamas pirmuosiuose paieškos sistemų puslapiuose. Tinkamai atliktas optimizavimas paieškos sistemoms, tinklapio lankomumą padidina kelis ar net keliasdešimt kartų, o tai suteikia nemokamą, ilgalaikį tikslinių lankytojų srautą.


Dažniausia problema yra kad užsakovai ir projekto įgyvendintojai daiktus vadina kitais vardais arba tais pačiais vardais vadina skirtingus dalykus 

Interneto svetainių kūrimo kaina   Interneto svetainių kūrimo kaina

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 - 2020 ©

+370 674 05559    info@adme.lt