Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Interneto svetainių priežiūra/atnaujinimas

Progresuojant interneto technologijoms, progresuoti turi ir jūsų interneto svetainė

Kad ir kaip mums nesinorėtų, bet viskas nuolat sensta. Interneto svetainės - ne išimtis. Plečiantis veiklai, keičiantis situacijai versle dėl kokių kitų aplinkybių, siekiant padidinti darbo našumą, išnaudojant informacines technologijas, svetaines tenka atnaujinti. Vis atsirandant naujoms technologijoms, norisi jas išnaudoti ir pagerinti situaciją. Dažniausiai atnaujinamas būna dizainas. Vėliau ar anksčiau jis pasensta, tampa nebe toks patrauklus, nebeatitinka realijų, mados ir pan. Neretai būna ne tik dalinai ar visiškai atnaujinamas svetainės dizainas, bet ir struktūra, informacijos išdėstymas. Pasitaiko atveju, kai atnaujinamas ne dizainas, o turinio valdymo sistema. Tiesiog naudota sistema nebepatenkina augančių poreikių.

Paprastai atnaujinama būna dalis interneto svetainės. Jei atnaujinimas apima ne tik dizainą, bet ir struktūrą, duomenų bazę ir turinio valdymo sistemą - ir paprasčiau, ir greičiau, ir pigiau bus svetainę kurti iš naujo.

Interneto svetainių kūrimo kaina   Interneto svetainių kūrimo kaina

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 - 2020 ©

+370 674 05559    info@adme.lt