Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Interneto svetainių kūrimas

Nuo paprasčiausių reprezentacinių internetinių svetainių iki elektroninės komercijos ar didelės apimties informacinių portalų

Interneto svetainių kūrimas yra pagrindinė mūsų veiklos sritis. 

Nuolat puoselėjamas interneto svetainių kūrimas tapo tendencingu mūsų veiklos rodikliu, stereotipinis požiūris į naujoves išnyko, tapome lankstūs, inovatoriški ir užsibrėžtai tikslo siekiantys interneto svetainių kūrėjai. Elektroninio verslo rinkai siūlome inovatyvią turinio valdymo sistemą easywebmanager, kurios pagalba interneto svetainių kūrimas bei valdymas tampa labai paprastas, o klientų pasitenkinimas jos teikiamomis galimybėmis mus dar labiau paskatino tobulinant interneto svetainių kūrimą. 

Atsižvelgdami į klientų pageidavimus interneto svetainių kūrimo klausimais bei žinodami ypatingai dideles web technologijų perspektyvas, nuolat gilindami e-veiklos žinias, sukūrėmė daugybę įvairiausių interneto svetainių kartu įgydami ir didelę patirtį.
Kurdami interneto svetaines itin glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, sugebame suvokti, ko tikimasi, ir stengiamės sukurti interneto svetaines taip, kad jos būtų ne tik gražios vizitinės kortelės internete, bet ir neštų akivaizdžią naudą: reklamuotų prekinį ženklą, produktus ir paslaugas, pritrauktų naujų užsakymų ar investicijų.

Interneto svetainės gali būti faktiškai bet kokio sudėtingumo.

Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas 

Tai dažniausiai būna nedidelės apimties interneto svetainė, pateikianti esminę informaciją apie įmonę, produktą ar paslaugą. Tai virtuali vizitinė kortelė internete, kuri būtina vystant verslą moderniame techologijų pasaulyje. 

Elektroninių parduotuvių kūrimas 

Elektroninė parduotuvė – tai prekių katalogų ir paslaugų pateikimas internete, skirtas prekėms ir paslaugoms parduoti interneto vartotojams. Tradicinės prekybos perkėlimas į interneto tinklą daro ją lankstesnę, nes elektroninė prekyba palengvina žmonių bendradarbiavimą. Elektroninės parduotuvės pagrindinis tikslas - parduoti, tačiau tai gali būti ir puiki reklamos forma.

Socialinių tinklų kūrimas 

Socialiniai tinklai - tai virtualios žmonių grupės ar bendruomenės, kuriems bendrauti tarpusavyje naudojamos interneto technologijos. Socialiniai tinklai jungia įvairias interesų grupes ir suteikia joms tarpusavyje keistis naudinga informacija, diskutuoti, bendrauti. Socialinių tinklų tikslai pritraukti tikslinę interneto vartotojų auditoriją.

Specifiniai interneto projektai 

Jeigu jūsų idėja pagal požymius neatitinka anksčiau išvardintus interneto svetainių tipų, tai turbūt būtų specifinis interneto projektas. Tai neapibrėžto turinio nestandartinė interneto svetainė.

Interneto svetainių kūrimo kaina   Interneto svetainių kūrimo kaina

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 - 2020 ©

+370 674 05559    info@adme.lt