Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Kaip sėkmingai vystyti elektroninį verslą?

Be inovacijų e-komercijoje Jūsų tinklapis pasmerktas būti tik įmonės „vizitine kortele“

Elektroninę komerciją, ko gero, galima laikyti kaip vieną perspektyviausių šio laikmečio verslo būdų, įtraukiančių vis daugiau investuotojų bei skirtingų verslo atstovų. Tačiau, tam kad investija pasiteisintų reikia atidžiai apsvarstyti daugelį aspektų.

Elektroninės komercijos projekto dizainas

Navigacija turi būti aiški, paprasta ir pritraukianti potencialų pirkėją. Projekto svetainės turinys turi būti informatyvus. Lankytojui kiekviename žingsnyje, reikia pateikt visą įmanomą rekalingą informaciją apie prekę ar paslaugą, bei jos įsigyjimo, atsiskatymo galimybes. Užsukusiam pirkėjui iš karto turi būti aišku, kaip naudotis svetainės navigacija, lengva prekių ar paslaugų paieška.

Elektroninės komercijos sistemos pasirinkimas

E-sistemų pasirinkimas labai platus, nuo nemokamų ar ribotų galimybių sistemų iki labai brangių ir su labai plačiomis galimybėmis. Svarbiausi įvertinti savo poreikius, tiksliai apsibrėžti kokio funkcionalumo reikia, bei šiek tiek numatyti į ateitį plėtrai, bei įvertinti savo finansines galimybes. Pasirinkus nemokamą sistemą jūs mokėsite už sistemos įdiegimą ir papildomą programavimą, o tai kartais gali daugiau kainuoti, nei įsigyti ir diegti sistemą pas gamintoją ar platintojus.

Reklama, Marketingas / rinkodara

Investuojant į projekto reklamą reikėtų atsižvegti į tikslinę auditoriją, taip pat spręsti kur ir kokia reklama būtų efektyviausia. Pavyzdžiui, jeigu tai būtų reklamino skydelio talpinimas kitoje svetainėje, efektyvumą apytiksliai galima būtų paskaičiuoti pagal reklamos talpinimo kainą, garantuojamą lankytojų srautą, bei esamą jūsų projekto konversiją. Savaime suprantama konversija po reklaminės kampanijos gali smarkiai pasikeisti, nes reklamuotojo svetainės auditorija gali smarkiai skirtis nuo jūsų esamos.

SEO - optimizavimas paieškos sistemoms

Labai svarbu, kad projektas būtų randamas kuo aukštesnėse pozicijose paieškos sistemose. Kuo aukštesnės pozicijos tuo labiau žinomas projektas internetautams, tame tarpe ir jūsų potencialiems klientams. Paieškos sistemos suteikia nemokamą, ilgalaikį tikslinių lankytojų srautą jūsų elektroninei parduotuvei. 

Klientų lojalumo programos, akcijos, nuolaidos

Kiekvienas verslininkas siekia išlaikyti savo klientūrą, pasitelkdamas įvairius verslo pasaulyje žinomus metodus. Tokie patys metodai nauojami ir elektroninėje erdvėje. Kokius metodus pasirinkti, tai yra jūsų verslo strategijos dalis. 

Saugumo užtikrinimas

Klientas turi būti užtikrintas, kad jis gaus kokybišką prekę ar paslaugą, bei ji turi būti pristatytą laiku.

Be inovacijų e-komercijoje Jūsų tinklapis pasmerktas būti tik įmonės „vizitine kortele“, net jeigu jis padarytas pagal paskutinius dizaino standartus. Pirmoje vietoje projekto turinys ir inovacija. 

Interneto svetainių kūrimo kaina   Interneto svetainių kūrimo kaina

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 - 2020 ©

+370 674 05559    info@adme.lt