Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Programėlių mobiliesiems telefonams kūrimas Android, Apple iOS, Microsoft Windows Phone

Informacinės technologijos ir telekomunikacijos (ITT) skverbiasi į visas žmogaus veiklos sritis, veikia žmonių gyvenimo būdą, kultūrą ir kt. XXI amžius yra informacijos amžius, kuriame informacija įgauna dominuojantį vaidmenį. Vis dažniau informacijos bei pramogų ieškoma išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pagalba. Nes tai yra patogu, kadangi technologijų amžiuje šiuos prietaisus žmonės laiko po ranka. Išmaniųjų telefonų naudotojų kiekis itin sparčiai didėja, o mobiliųjų aplikacijų (mobilių programėlių) parsiuntimas kasmet sparčiai auga.

Esant tokiai paklausai, mobiliųjų aplikacijų kūrimas tampa praktiškai neatsiejamas marketingo įrankis bet kurioje verslo šakoje. Jūsų klientai kiekvieną dieną naudojasi išmaniuoju telefonu ir parsisiunčia įvairiausias mobilias programėles, jeigu Jūsų tarp tų programėlių nebus, žmonės gali pasirinkti konkuruojančią įmonę, kuri jau pasirūpino savo mobiliaisiais klientais ir įkėlė savo produktą į mobiliąją erdvę.

Išnaudojant išmaniųjų telefonų galimybes galima automatizuoti daugybę įmonėje vykdomų procesų, o apjungus su interneto sistema ir pilnai stebėti bei valdyti savo verslą. Procesų automatizavimas, tai įmonės kaštų mažinimas ir produktyvumo didinimas. Kasdienius darbus, kuriuos anksčiau buvote priverstas daryti pats, dabar už Jus gali atlikti specializuota programa. Naudojant mobiliąsias technologijas ir specialiai pritaikytas mobiliąsias aplikacijas, Jūs, galite stebėti bei valdyti savo verslą nuotoliniu būdų, kas leis operatyviai reaguoti į įvairiausias iškylančias problemas ir greitai jas spręsti.

Šiandieninės išmaniųjų telefonų galimybės leidžia labai daug, o vertinat tokį spartų technologijų tobulėjimą, tai mobiliųjų aplikacijų rinka plėsis ir tobulins savo teikiamas paslaugas, kad vartotojai gautų maksimalią naudą.

Kodėl mobiliosios aplikacijos naudingos verslui?

Ši rinka jau dabar yra labai didelė, bet ji taip pat labai sparčiai auga. Remiantis dabartinėmis mobiliojo interneto plėtros sparta, mobilusis internetas, pagal duomenų kiekio suvartojimą greitai aplenks stacionarų internetą. 
Gerai ir kokybiškai sukurta aplikacija savaime gali pritraukti naujus klientus prie Jūsų produkto. Žmonės suras ją per apžvalgas internete, per draugų, pažįstamų rekomendacijas ir per paieškas aplikacijų turguose (application market).
Tinkamas savęs reprezentavimas mobiliojoje erdvėje, prideda įmonei solidumo - klientų ar potencialių klientų akyse.
Mobiliosios aplikacijos gali patobulinti įmonės marketingą ir greičiau pasiekti potencialų vartotoją.
Procesų automatizavimas ir įmonės darbo optimizavimas - tai procesai, kurie gali ženkliai sumažinti įmonės kaštus ir padidinti produktyvumą.

Mobiliųjų aplikacijų privalumai:

Įmonės kaštų mažinimas, automatizuojant įvairius valdymo ar techninius procesus.
Verslo valdymo procesų optimizavimas.
Lengviau pasiekiami potencialūs klientai ar rinkos.
Operatyvus informacijos perdavimas vartotojams apie paslaugas, akcijas ir pan.
Naujų produktų ar paslaugų integravimas.
Paprastesnis paslaugų ar prekių pardavimas, naudojant mobiliąją aplikaciją, arba pačios aplikacijos pardavimas

Mobiliąsias aplikacijas mes kuriame Androis OS, Apple iOS, Windows Phone, BlackBerry mobiliųjų telefonų operacinėms sistemoms.

 

Interneto svetainių kūrimo kaina   Interneto svetainių kūrimo kaina

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 ©

+370 674 05559    info@adme.lt   My status