Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

  

 

Elektroniniai čekiai

Elektroninis čekis – tai dokumentas, kuriame mokėtojas nurodo savo bankui apie pinigų pervedimą. Elektroninis atsiskaitymo čekis turi tas pačias savybes kaip ir paprastas atsiskaitymo čekis: jų struktūra ir naudojimo ypatumai tokie pat, mokėtojas parengia čekį ir apsaugo elektroniniu parašu, pateikia čekį elektroniniu paštu pardavėjui. Pardavėjas, savo ruožtu, gavęs čekį, jį pasirašo ir persiunčia savo bankui ir pagal jį gauna pinigus.
Elektroniniai čekiai įprastai išduodami iš tos pačios kaip ir popieriniai čekiai čekinės sąskaitos. Elektroninis atsiskaitymo čekis yra pranašesnis už popierinį, nes mokėtojas gali užkoduoti savo sąskaitos numerį, tokiu būdu paslėpdamas jį nuo pardavėjo.
 

 
  Apie mus     Paslaugos     Mūsų darbai     Karjera     Privatumo politika  

Interneto svetainių kūrimas Elektroninė komercija Elektroninių parduotuvių kūrimas Turinio valdymo sistema Verslo valdymo sistemos Informacinės sistemos Optimizavimas paieškos sistemoms TVS Atsiskaitymai internetu Elektroninės komercijos sistemos SEO Elektroninė parduotuvė Socialinių tinklų kūrimas Socialiniai tinklai Interneto projektai Interneto svetainių atnaujinimas Programavimas Naujienlaiškių siuntimas Reklama internete Google adwords

Visos teisės saugomos 2010 ©

+370 674 05559    info@adme.lt   My status